בחנו את עצמכם: האם להתחתן באולם או בגן?

לא יודעים היכן להתחתן? היעזרו בשאלון שלנו שבסופו ההחלטה תהיה הרבה יותר נכונה עבורכם

יש זוגות ברי מזל שיודעים בדיוק היכן הם רוצים להתחתן. אבל אם אתם שייכים לאותם המתלבטים ששואלים את עצמם "גן או אולם?" עבורכם החיים יותר מסובכים. זקוקים לעזרה? פשוט בחנו את עצמכם עם כמה שאלות ובסופם – גם אתם תדעו מה באמת מתאים לכם יותר.

 

חתונה בגן אירועים - לורדים

 

אנשי הטבע או אנשי העיר?

האם אתם תופסים את עצמכם כאנשי העיר? האם אתם אוהבים את האווירה האורבנית, את הארכיטקטורה העירונית, התחושה שאין רגע דל? ואולי אתם מעדיפים את הרוגע הכפרי, השקט, השלווה? אם ציוץ הציפורים פחות קרוב ללבכם, ככל הנראה אולם אירועים במרכז יהיה האופציה המועדפת עליכם.

 

חתונה בטבע - לורדים

 

עד כמה חשוב לנו הרושם

שאלו את עצמכם – האם רושם מנקר עיניים זה הסגנון שלכם? ואולי מה שאתם מעדיפים זה משהו יותר סולידי, יותר רגוע? אם אתם חיים בשביל הרושם ולא משנה לכם שום דבר אחר, אולמות אירועים במרכז שמעוצבים באופן פנומנלי יהיו עדיפים לכם. אם אתם בהחלט מרגישים בנוח עם משהו יותר סולידי, אפשר לבחור גן אירועים קטן ונחמד או לחילופין – אולם נאה, שמרגיש לכם נכון בלב.

 

עד כמה אנחנו מחושבים מבחינה כלכלית?

האם אתם תופסים את עצמכם כאנשים מחושבים מהבחינה הכלכלית? האם אתם חיים את ההווה, בלי לחשוב על המחר? אם אתם יותר מחושבים, אולם אירועים במרכז, שמציע מחיר סביר לצד תפריט טוב ואווירה נעימה יהיה מתאים לכם ככפפה ליד. אין לכם בעיה להוציא הון? גן אירועים ראשון במעלה יעזור לכם להיפרד ממיטב כספכם.

 

חישוב כלכלי - לורדים

 

מתחתנים בקיץ או בחורף?

באיזו עונה אתם מעדיפים להתחתן? אם אתם מעדיפים להתחתן בקיץ, ניתן לבחור בגן אירועים ללא חשש. אם אתם בעניין של חתונת חורף - אולם האירועים במרכז יהיה הבחירה הטבעית ביותר.