מקומות אקזוטיים לירח דבש

נשואים טריים? קבלו המלצות למקומות ששווה לבקר מהם בירח הדבש שלכם

יחד עם תכנון החתונה אנחנו תמיד מגיעים לעניין של ירח דבש. ירח דבש דורש תכנון לא פחות מדוקדק מאירוע החתונה עצמו, כי בדרך כלל אנחנו אנשים מאד עסוקים ולכן צריך לדעת מראש מתי לבקש חופש בעבודה או לבדוק כיצד זה יסתדר עם הלימודים. כמו כן יש זוגות שיוצאים לירח דבש כמה ימים אחרי החתונה ויש כאלה שמחכים לזמן מתאים יותר בגלל סיבות שונות, למשל עונת השנה.

 

דאגנו לכם לחמישה יעדים אקזוטיים לירח דבש – מוזמנים לבחור אחד ולהתחיל לתכנן:

 

אוסטרליה וניו-זילנד

 

טיול של פעם בחיים, נופים מרהיבים, צמחייה, בעלי חיים, אוכל, מנהגים: הל נראה שם אחרת, בחצי הדרומי של כדור הארץ. תכננו לפחות שבועיים שלושה, אם לא יותר, כדי להספיק לראות את כל הפלאים של יבשת זו, לשחות בלגונות כחולות ולהרגיש קיץ כאשר אצלנו בארץ בכלל אמצע חורף.

 

ירח דבש בניו זילנד - לורדים

 

 

יפן

מדינה מרתקת במסורת וטקסיות שלה. יפן יכולה להיות אל קלה לעיכול, אבל לאנשים שמתעניינים בכל מה שקשור אליה זו חוויה בלתי נשכחת ולכן הכי טוב לבלות אותה עם האדם האהוב, זמן קצר אחרי שמיסדתם את אהבתכם.

 

אפריקה

 

אם אתם רוצים לראות דברים שאף פעם לא ראיתם, קחו טיסה לאפריקה. השילוב בין העושר לעוני, בין השפע למצוקה נראה בלתי אפשרי וכמעט לקוח מספרי פנטזיה. אבל אלה החיים שם. תתכוננו.

 

ירח דבש באפריקה - לורדים

 

 

מרכז או דרום אמריקה

 

אמנם מקסיקו, קובה, ארגנטינה, ברזיל ופרו אלה יעדים לטיול אחרי צבא, יש בהם גם מקומות מושלמים לירח דבש. ריזורטים יוקרתיים של הכול כלול, טיולים עם מדריך אישי – שיפור חוויה של טיול אחרי צבא מובטח לכם! 

 

ארה"ב

נכון, לא יעד ממש אקזוטי, אבל אפשר בהחלט לנסות למצוא מקומות פחות מתוירים. קחו אוטו, קחו אוכל וצאו להרפתקה. מחוף אל חוף. וגם אם החלטתם ללכת על משהו קצת פחות אקזוטי, תמיד תוכלו להגיע לניו יורק ולערוך שופינג מטורף ברחבי העיר הגדולה או לבקר בלאס וגאס עיר הבילויים הבלתי נגמרים.

 

 

ירח דבש בארה"ב - לורדים

 

שיהיה לכם ירח דבש בלתי נשכח!