הזמנת מגשי אירוח לאירועים

פעמים רבות קורה שפגישות עבודה מתארכות ואתם נאלצים להעביר שעות מול המנהל או בחדר אטום עם כמה קולגות מהעבודה, אל מול מצגת, הלפ טופ או הנייד. ומה לעשות כשהבטן מתחילה לקרקר ואין יוצא ואין נכנס עד שנגמרה הישיבה המייגעת.

 

מגשי אירוח למשרד

 

היום נמצא פתרון מושלם שירענן את האווירה ישביע את העובדים, האורחים שלכם, צוות המנהלים, שיעלה את רמות סוכר, את האנרגיה והחיוכים באמצעות מגשי אירוח שיגיעו היישר לאירוע חברה או עד לחדר הישיבות, למשרד או לאמצע רחבת הריקודים באירוע שלכם. מגשים מכל טוב כמו מגשי אירוח חלבי, בשרי או צמחוני וכד'.

 

מגשי אירוח לעובדים - לורדים

 

מגשי אירוח לאירועים - פתרון מנצח 

  

מגשי אירוח לעסקים או מגשי אירוח לישיבות הם פתרון כל כך יעיל עבור כל אדם שנאלץ לקיים שעות ארוכות פגישות ואין לו את האפשרות לעשות הפסקה באמצע לארוחה. במצב כזה מגשי אירוח מגיעים עד אליו עם מגוון שלם שהוא לבטח ימצא את מה שהוא אוהב. מגשי אירוח אלה, משמשים כמגשי אירוח לאירועים או מגשי אירוח לחברות. במידה ויש כנס של חברה או יום עיון שאורך מספר שעות, מגשי אירוח שמוגשים לכל המשתתפים הם הפתרון האידיאלי עובר אירועים מסוג זה. המגשים מונחים על השולחנות וניתן לבחור מתוכם מה שרוצים.

 

סוגים של מגשי אירוח                                                                                                               

מגשי אירוח יכולים להגיע בכל מיני תצורות ולהכיל מגוון של מאכלים, כמו כן הן יכולים להיות בשריים או חלביים, וגם להיות מגשי אירוח כשרים למהדרין לכל אוכלי הכשרות. מגש אירוח חלבי יכיל כריכונים מעוצבים של סוגי גבינות. יש מגשי אירוח שמכילים מגוון של מאכלים מתוקים כמו עוגות וקרואסונים או מגשי אירוח עם סוגים שונים של בורקסים. כל זה יכול להגיע לצד מגש ירקות צבעוני ששופע טריות ומכיל בתוכו ירקות כמו: גזר, פטריות, מלפפון, עגבניות שרי, זיתים ועוד. מגש כזה תמיד יגיע לצד מטבל טעים. 

 

כריכונים לאירועים - לורדים

 

מגשי אירוח נוספים הם מגשי האירוח הבשריים שמכילים כריכונים של בשרים ממגוון של נקניקים כמו (סלמי, פסטרמה, נקניק כתף בקר ועוד) יש גם מגשי פירות העונה שחתוכים ופרוסים בצורה מרהיבה ומרעננת.

 

כל חברה והמגוון שלה

 

את המבחר והרעיונות של המגשים תוכלו לקבל מהחברה שמעניקה את השירות. מדובר בחוויה קסומה ופתרון הולם ומדויק עם שפע של טעמים שעושה רושם מצוין בכל אירוע או פגישת עסקים שמכבדת את עצמה ואת היושבים ומעניקה כוח לעוד כמה שעות של עסקים כשהבטן מלאה ומסופקת.